Компанія

Про нас

Завдяки технологіям які були запозичені у Турецьких та Німецьких виробників та сучасній технології підготовки матеріалів ми запустили якісну продукцію в широкому асортименті.

Для виробництва бруківки компанія «Партнер-К» використовує сучасний метод вібраційного пресування напівсухої бетонної суміші, який забезпечує високий ступінь автоматизації технологічного процесу та відмінну якість продукції.

Виробництво компанії оснащене сучасним технологічним обладнанням турецької фірми «Ozentash» — одним із провідних європейських виробників будівельних машин.

Запорукою відмінної якості бруківки ПАРТНЕР-К є

  досвід і професіоналізм наших фахівців,

  використання передових технологій,

  використання надійної техніки та найкращої сировини.

Бруківка від виробника

Компанія
Партнер-К

Створена у 2007 році в м.Чернівці.

За 10 років співпраці з великими будівельними компаніями України та Румунїі а також з малими підрядниками та малим бізнесом, ми зарекомендували себе як надійного партнера та постачальника якісної продукції.

У 2015 році, через потреби ринку в якісній та надійній продукції, а також на прохання наших клієнтів будівельних компаній та компаній з благоустрою міста, керівництвом компанії було прийнято рішення побудувати сучасний завод з виробництва тротуарної плитки та бруківки.

Вже в 2016 році сучасний завод «Озенташ», який є повністю автоматизований, разом з власною сучасною лабораторією для щоденного контролю якості виробництва були введені в експлуатацію і почали працювати на повну потужність.

Технологія виробництва бруківки

Сьогодні застосовують дві основні технології виготовлення бруківки — вібропресування та вібролиття. Завдяки більш точній відповідності сучасним вимогам до даного виду продукції метод вібропресування має значні конкурентні переваги, а тому практично витіснив вібролиття.

Для виробництва бруківки Компанія «Партнер-К» використовує сучасний метод вібраційного пресування напівсухої бетонної суміші, який забезпечує високий ступінь автоматизації технологічного процесу та відмінну якість продукції.

У 2016 році на підприємстві було введено в експлуатацію завод з виробництва фігурних елементів мощення, оснащений турецькою виробничою лінією «Ozentash» та бетонним вузлом.

Партнер-К

Переваги технології вібропресування

Якість продукції

висока міцність, морозостійкість та довговічність бетонних виробів

Продуктивність виробництва

можливість автоматизації і раціоналізації технологічного процесу

Нижча собівартість продукції

завдяки ефективнішому використанню будівельних матеріалів, зокрема цементу

Технологічний процес

Виготовлення бруківки розпочинається із ретельного очищення та пересівання щебеню і піску. Підготовану сировину подають до бетонного заводу, де перемішують з іншими компонентами (вода, цемент, барвники, пластифікуючі добавки). На виході отримують напівсухий бетон (з низьким водоцементним співвідношенням та вмістом води) , розподілений для двох шарів тротуарної плитки — верхнього і нижнього.

Ця бетонна суміш надходить до бункерів вібропресу. Конструкція виробничої лінії забезпечує досконале автоматизоване дозування сировини. У вібропресі бетонна суміш подається у спеціальну форму, в якій і відбувається вібраційне ущільнення. Сформовані вироби на технологічних палетах штабелюються для подальшого дозрівання.

Турбота про якість

Продукція ТОВ «Партнер-К» відповідає вимогам, встановленим ДСТУ Б В.2.4 – 145:2008 «Вироби бетонні тротуарні неармовані». Виробник здійснює приймально-здавальні випробування продукції відповідно до вимог ДСТУ Б В.2.7-145 та періодичні випробування продукції у лабораторії підприємства. Сертифікаційні випробування проводяться за програмою органу із сертифікації, акредитованому в системі УкрСЕПРО згідно з ДСТУ 3413.

Характеристики бруківки
ПАРТНЕР-К

➢  середня міцність на стиск — 46мПа (бетон B35);
➢  морозостійкість — 200 циклів заморожування-відтаювання;
➢  водопоглинання не більше 6%;
➢  стиранність не більше 0,7 г/см2;
➢  однорідність структури;
➢  гарна фактура лицевої поверхні;
➢  насичені та стійкі кольори.
Тротуарна плитка

Якість наше кредо, ви будете задоволені!
Запрошуємо до співпраці!

logo-w.png

Наша досвідчена команда допоможе підібрати плитку під будь-які потреби

© 2022
A 58000, вул.Лесина 9Б, м.Чернівці, УкраїнаП super.prk@ukr.netТ +38 (050) 345 44 00, +38 (067) 345 44 00

Пошук

+38 (050) 345 44 00, +38 (067) 345 44 00 вул.Лесина 9Б, м.Чернівці, Україна